17.10.2019
EN İYİ HABER PROGRAMI ARENA'YA ALTIN KELEBEK'TEN GELDİ...
Yeni Sayfa 1

USTA GAZETECİ UĞUR DÜNDAR VE ARENA ALTIN KELEBEK ÖDÜLÜNÜ DE ALDI…

 

BU YIL BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATAN SORUŞTURMACI TELEVİZYON GAZETECİLİĞİNİN AMİRAL GEMİSİ “ARENA”YA ÖDÜL YAĞMAYA DEVAM EDİYOR.

USTA GAZETECİ UĞUR DÜNDAR KAPTANLIĞINDAKİ ARENA”YA BİR ÖDÜL DE HÜRRİYET GAZETESİ OKURLARINDAN GELDİ …HÜRRİYET  OKURLARI ”ARENA”YI BU YIL DA ALTIN KELEBEK ÖDÜLÜNE LAYIK BULDU..

HİLTON OTELİ CONVENTION CENTER”DAKİ ÖDÜL TÖRENİNDE KONUŞAN  UĞUR DÜNDAR “ALTIN KELEBEK ÖDÜLÜ”NÜ BİRÇOK KEZ ALDIM. ÖDÜL ALIRKEN ÇOK MUTLU OLUYORUM. ÇÜNKÜ ÖDÜLLER, HABERLERİMİZİ HAZIRLAYAN EKİP ARKADAŞLARIMIN EMEKLERİNİN BOŞA GİTMEDİĞİNİ GÖSTERİYOR VE ONLARI MUTLU EDİYOR. ONLARIN MUTLU OLMASI BENİ DE MUTLU KILIYOR.” DEDİ.

DÜNDAR DAHA SONRA BAŞARILI HABERLERE İMZA ATAN GENÇ MUHABİRLERDEN NİLAY  YONGACI VE SAHRA TEKER İLE YÖNETMEN YARDIMCISI DİLEK ARDA”YI  SAHNEYE ÇAĞIRDI. DÜNDAR MUHABİR NİLAY YONGACI”NIN AYDOS HUZUREVİNDE İŞE GİREREK YAKLAŞIK 20 GÜN SÜREYLE ALZHEİMER HASTASI İHTİYARLARIN DIŞKILARINI TEMİZLEDİĞİNİ, BU ÖZVERİLİ ÇABA SONUCUNDA YAŞLILARA YAPILAN İŞKENCELERİ GÖRÜNTÜLEMEYİ BAŞARDIĞINI ANLATTI. SAHRA TEKER”İN İMZASINI TAŞIYAN BAŞARILI HABERLERDEN BİRİNİN “ARENA” EKİBİNE “BÜLENT DİKMENER HABER ÖDÜLÜ”NÜ KAZANDIRAN “DADI AJANSINDA İBRETLİK SOHBET” BAŞLIKLI HABER OLDUĞUNU AÇIKLAYAN UĞUR DÜNDAR, YÖNETMEN YARDIMCISI DİLEK ARDA”NIN DA ARKADAŞLARININ HAYATLARINI TEHLİKEYE ATARAK, BİNBİR GÜÇLÜKLE ÇEKTİKLERİ GÖRÜNTÜLERİ EN İYİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRDİĞİNİ SÖYLEDİ.

BU AÇIKLAMA ÜZERİNE SALONU DOLDURAN DAVETLİLER ARENA EKİBİNİ COŞKUYLA ALKIŞLADILAR.

KAPTAN DÜNDAR ÖDÜLÜ GENÇ TELEVİZYONCULARLA PAYLAŞTI.