26.02.2020
1 EKİM PAZARTESİ AKŞAMI YAYINLANACAK ARENA”NIN İÇERİĞİDİR…
Yeni Sayfa 1

İNSAN HAYATI BU KADAR UCUZ MU?

KURU TEMİZLEYECİLERDE İNSAN VE ÇEVRE SAĞLIĞINI TEHDİT EDEN VE DENETİMSİZ OLARAK KULLANILAN KİMYASALLARIN YARATTIĞI BÜYÜK TEHLİKEYLE, FRANSA”DA BİR SAPIĞIN TACİZİNE UĞRAYAN KÜÇÜK ENİS K.”NIN AİLESİNDEN MÜTHİŞ AÇIKLAMALAR ARENA”DA…

 

 

YENİ SEZONUN İLK PROGRAMINDA MİKROP YUVASI ANTİBAKTERİYEL (!) BEBEK YASTIKLARI VE YANGIN SÖNDÜRMEYEN YANGIN SÖNDÜRME

TÜPLERİ HABERLERİYLE GÜNDEM YARATAN “ARENA”, SARSICI SORUŞTURMA DOSYALARINI EKRANA GETİRMEYE DEVAM EDİYOR.

“ARENA” BU HAFTA DA ÜLKEMİZDE KURU TEMİZLEMECİLERİN DENETİMSİZ OLARAK KULLANDIKLARI KANSEROJEN MADDELERİN, İNSAN VE ÇEVRE SAĞLIĞI İÇİN YARATTIĞI BÜYÜK TEHLİKEYİ GÖZLER ÖNÜNE SERİYOR.

BU SORUŞTURMA DOSYASINDA TÜRKİYE”DEKİ BAŞIBOŞLUĞA KARŞIN, ALMANYA”DA ALINAN ÖNLEMLER VE SIKI DENETİM KOŞULLARI KAMUOYUNUN DİKKATİNE SUNULUYOR.

“İNSAN HAYATI BU KADAR UCUZ MU?” DEDİRTEN BU BÖLÜMÜN ARDINDAN, BİR BAŞKA ÇARPICI DOSYA

EKRANDAKİ YERİNİ ALIYOR.

BU DOSYADA USTA GAZETECİ  ARENA GENEL YÖNETMENİ UĞUR DÜNDAR, KISA BİR SÜRE ÖNCE FRANSA’YI AYAĞA KALDIRAN TÜRK ÇOCUĞU ENİS. K. NIN BİR PEDOFİL TARAFINDAN KAÇIRILMASI VE TACİZE UĞRAMASINDAN SONRA YAŞANAN GELİŞMELERİ AÇIKLIYOR.

HATIRLANACAĞI GİBİ BU OLAYIN ARDINDAN, FRANSA”DA PEDOFİLLERE VERİLEN CEZALARIN DAHA DA AĞIRLAŞTIRILMASI, HATTA İDAM CEZASININ YENİDEN YÜRÜRLÜĞE GİRMESİ BİLE TARTIŞILMIŞTI.

FRANSA CUMHURBAŞKANI SARKOZY, KÜÇÜK ENİS’İN AİLESİNİ SARAYA DAVET ETMİŞ,  ADALET BAKANININ  EV ZİYARETİNİN ARDINDAN AİLEYE YENİ BİR EV VERİLMİŞTİ. 

FRANSADA DURUM BÖYLE…PEKİ TÜRKİYE’DE YAŞANAN BENZER OLAYLARDA TÜRK ADALET SİSTEMİ VE SOSYAL ÇEVRE NASIL TEPKİ VERİYOR?  BENZER TACİZ OLAYINI YAŞAYAN ÇOCUKLARI VE AİLELERİNİ ÜLKEMİZDE NELER BEKLİYOR? ARENA EKİBİNDEN HATİCE DEMİRCAN ENİS K.” NIN DEDESİ

İLE ÇOK ÖZEL BİR RÖPORTAJ YAPTI VE SORUŞTURMA DOSYASINDA TÜM BU SORULARA YANIT ARADI.

 

 

USTA GAZETECİ UĞUR DÜNDAR YÖNETİMİNDEKİ “ARENA” 1 EKİM PAZARTESİ AKŞAMI SAAT:21:30 CNN TÜRK’TE,  AYNI GECE KANAL D’DE…