17.10.2019
10 ARALIK 2007
Yeni Sayfa 1

LÜTFEN DİKKAT!..LÜTFEN DİKKAT!..

 

10 ARALIK PAZARTESİ AKŞAMI YAYINLANACAK “ARENA”NIN İÇERİĞİDİR…

 

 

SİVİL HAVACILIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ WORLD FOCUS DOSYASINI İLK KEZ ARENA”DA AÇIYOR,

ÇOCUKLARIMIZI HEDEF ALAN KANSER DALGASIYLA SAVAŞAN UZMANLAR, ANNELERİ, BABALARI VE TÜM YETKİLİLERİ BÜYÜK TEHLİKEYE KARŞI ARENA”DA UYARIYOR…

 

SİVİL HAVACILIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ISPARTADA DÜŞEN UÇAĞIN FİRMASINI KORUYUP KOLLADI MI?

GENEL MÜDÜRLÜK BU ŞİRKETLE İLGİLİ İHBARLARI CİDDİYE ALIP SORUŞTURMAK YERİNE SAVSAKLAYIP, BİR BAKIMA KAZALARA DAVETİYE ÇIKARDI MI? SİVİL HAVCILIK GENEL MÜDÜR YARDIMCISI OKTAY ERDAĞ, “WORLD FOCUS DOSYASI”NI AÇIYOR VE KAZA ÖNCESİNDE YAPILAN TÜM İŞLEMLERİ İLK KEZ KAMUOYUNA AÇIKLIYOR…

PROGRAMIN İKİNCİ BÖLÜMÜNDE İSE UZMANLAR, ÖNÜMÜZDEKİ 10 YILDA TOPLUMUMUZU HEDEF ALMASI BEKLENEN BÜYÜK KANSER DALGASINA  KARŞI HEPİMİZİ UYARIYOR.

BU DOSYADA ÜLKEMİZİN EN BÜYÜK VE KÖKLÜ ÜNİVERSİTESİNİN HASTANESİNDE KANSER HASTASI  ÇOCUKLARI TEDAVİ ETMEYE ÇALIŞAN HEKİMLERİN CANLA BAŞLA ÇALIŞMALARINA KARŞIN İÇİNE SÜRÜKLENDİKLERİ ÇARESİZLİKLER GÖZLER ÖNÜNE SERİLİYOR.

KANSER DOSYASINDA AYRICA YOKSUL LÖSEMİLİ ÇOCUKLARIN TEDAVİSİNİ HİÇBİR MADDİ KARŞILIK BEKLEMEKSİZİN ÜSTLENEN LÖSEV BAŞKANI DR. ÜSTÜN EZER”İN BESLENME ALIŞKANLIKLARI VE KANSEROJEN YİYECEKLER KONUSUNDAKİ SARSICI AÇIKLAMALARI YER ALIYOR!..

ANNELER, BABALAR VE TÜM YETKİLİLER BU “ARENA”YI SAKIN KAÇIRMAYIN!

 

USTA GAZETECİ UĞUR DÜNDAR İLE ARENA, 10 ARALIK PAZARTESİ AKŞAMI SAAT 22.OO DE CNN TÜRK”TE, 24.00”DE İSE KANAL-D”DE…