17.10.2019
17 ARALIK 2007-BASIN BÜLTENİ
Yeni Sayfa 1

17 ARALIK PAZARTESİ AKŞAMI YAYINLANACAK “ARENA”NIN İÇERİĞİDİR!

 

TABUT MU, AMBULANS MI?..

DÜRBÜNLÜ VE TÜFEKLİ İNSAN AVCISI  NASIL AVLANDI?

 

Ankara’da ambulanstan düşürülen yaralı, tüm gözleri bu ilkyardım araçlarına çevirdi. Kamuoyu şimdi “Nasıl oluyor da, yaşam mücadelesi veren bir yaralı kurtarılmaya çalışılırken, böylesine büyük bir dikkatsizliğin kurbanı olabiliyor?” sorusuna yetkililerin cevap vermesini bekliyor…

Bu soruya cevap arayan ARENA, donanımı yetersiz ambulanslar gerçeğini mercek altına aldı ve çarpıcı gerçeklere ulaştı.Doktorsuz acil yardım hizmeti veren, içinde hayati önem taşıyan ilaçları, tıbbi müdahale malzemelerini bulundurmayan, yasak olmasına karşın fahiş fiyatla cenaze taşıyan ve böylece vatandaşın hem parası, hem de canıyla oynayan ambulanslar ARENA”da.

 

Programın ikinci bölümünde ise bir kentimizin kırsalındaki vatandaşlarımızın hayatlarını kabusa çeviren esrarengiz bir saldırganla ilgili soruşturma dosyası ekrana geliyor. Bölgeden ARENA”yı arayan seyircilerimizin iddiasına göre dürbün ve  tüfekle dolaşan bir psikopat hiç beklenmedik bir anda vatandaşın karşısına çıkıyor, ve hayatlarını kabusa çeviriyordu. Cinayetten  kesinleşmiş hapis cezası olduğu ortaya çıkan dürbünlü ve av tüfekli insan avcısının korku filmlerini aratmayacak yakalanış öyküsü ARENA”da.

 

USTA GAZETECİ UĞUR DÜNDAR YÖNETİMİNDEKİ “ARENA” PAZARTESİ AKŞAMI SAAT 22.00 DE CNN TÜRK”TE, 24.00”DE İSE KANAL-D”DE EKRANA GELİYOR..