27.02.2020
4 ŞUBAT 2008 - PAZARTESİ
Yeni Sayfa 1

LÜTFEN DİKKAT!... LÜTFEN DİKKAT!...

 

4 ŞUBAT PAZARTESİ AKŞAMI YAYINLANACAK ‘ARENA’NIN İÇERİĞİDİR…

 

ARENA, SAHTE VEKALETNAMELERLE VATANDAŞIN DEĞERLİ GAYRIMENKULLERİNİ GASPEDEN ÇETEYİ SUÇÜSTÜ YAKALATTI!

ARENA”NIN ORTAYA ÇIKARDIĞI NAZİ TOPLAMA KAMPINDAN FARKSIZ HUZUREVİNİN GÖRÜNTÜLERİ, “BEYAZ MELEK” FİLMİNİN BAŞARILI YÖNETMENİ MAHSUN KIRMIZIGÜL”Ü DEHŞET İÇİNDE BIRAKTI!..

 

BAŞARILI SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNİ HAYATA GEÇİREN, YILLARDIR SEYİRCİNİN EN GÜVENDİĞİ HABER PROGRAMI OLMA ÖZELLİĞİNİ KORUYAN “ARENA”, YİNE BİR İLKE İMZA ATTI. USTA GAZETECİ UĞUR DÜNDAR YÖNETİMİNDEKİ “ARENA”YI ARAYAN DUYARLI BİR SEYİRCİMİZ, BİR ŞEBEKENİN KENT KENT DOLAŞARAK, SAHTE VEKALETNAMELER YOLUYLA VATANDAŞLARIN DEĞERLİ GAYRIMENKULLERİNİ GASPETTİKLERİNİ DUYURDU. İHBARI CİDDİYE ALAN “ARENA” EKİBİ, SÖZÜ EDİLEN ÇETENİN SON OLARAK DENİZLİ’DE YAŞAYAN BİR VATANDAŞA AİT DEĞERLİ BİR ARSAYI GASPETMEK ÜZERE OLDUĞUNU BELİRLEDİ. PEKİ AMA ÇETE NASIL YAKALANDI? SAHİP OLDUĞU DEĞERLİ ARSASININ ŞEBEKE TARAFINDAN SATIŞININ “ARENA” SAYESİNDE SON ANDA ENGELLENDİĞİNİ ÖĞRENEN VATANDAŞIN TEPKİSİ NE OLDU? TÜM GELİŞMELER ARENA’DA…

 

 

 

PROGRAMIN İKİNCİ BÖLÜMÜNDE İSE YILIN EN ÇOK SEYREDİLEN FİLMİ “BEYAZ MELEK”İN BAŞARILI YÖNETMENİ MAHSUN KIRMIZIGÜL, UĞUR DÜNDAR’IN STÜDYO KONUĞU OLUYOR.  VE ARENA EKİBİNİN ORTAYA ÇIKARDIĞI NAZİ TOPLAMA KAMPLARINDAN  FARKSIZ HUZUREVİNİN (!) SARSICI GÖRÜNTÜLERİ YÖNETMEN KIRMIZIGÜL”Ü DEHŞET İÇİNDE BIRAKIYOR. MAHSUN KIRMIZIGÜL AYRICA “BEYAZ MELEK”İ, “ARENA” NIN HANGİ GÖRÜNTÜLERİNDEN ESİNLENEREK YARATTIĞINI DA AÇIKLIYOR.. 

 

ÇARPICI KONULARIYLA DOPDOLU ‘ARENA’ 4 ŞUBAT PAZARTESİ AKŞAMI SAAT 22.00 DE CNN TÜRK’TE. AYNI GECE SAAT 23.45 DE İSE KANAL D’DE YAYINLANIYOR.