26.02.2020
ULVİ YANARDAĞ ARENA EKİBİNDEN CEVAP
Yeni Sayfa 1

VEFA VE NANKÖRLÜK

ULVİ YANARDAĞ’IN ANLAMAKTA ZORLANDIĞI GERÇEKLER.....ARENA EKİBİNDEN ZORUNLU BİR AÇIKLAMA…

 

BU SEKTÖRDE KİMSE KİMSEYİ SIRTINDA TAŞIMAZ, VEFA GÖSTERMEZ.  ANCAK VEFANIN NE OLDUĞUNU UĞUR DÜNDAR, ULVİ YANARDAĞ’A YILLARCA GÖSTERDİ... NANKÖRLÜĞÜN NE OLDUĞUNU DA, YİNE SAĞOLSUN ULVİ YANARDAĞ  GÖSTERDİ...

 

BİRİNCİSİ, ARENA EKİBİNDE ÇALIŞAN HİÇ KİMSE SİGORTASIZ VE SOSYAL GÜVENCESİZ DEĞİLDİR, MAAŞLARINI DA  HAK ETTİKLERİ GİBİ SON KURUŞUNA KADAR ALIRLAR, HEM DE ZAMANINDAN ÖNCE.

 

HER GÜN  KUL HAKKINI DİLİNDEN  DÜŞÜRMEYEN MALUM BAZI YAYIN ORGANLARININ, ÖZELLİKLE KADINLARI NASIL KÖLE GİBİ SİGORTASIZ ÇALIŞTIRDIKLARINI BİZ ÇOK İYİ BİLİYORUZ.....

 

ULVİ YANARDAĞ’IN KONUMUNA GELİNCE...  UĞUR DÜNDAR, “GÜN GELİR HEPİMİZ YAŞLANIR BU SEKTÖR TARAFINDAN DIŞLANIRIZ. BİR MESLEK BÜYÜĞÜMÜZÜ KİMSE ÇALIŞTIRMAK İSTEMEYEBİLİR, BUNCA YILIN HATIRINA BİZ DESTEK OLALIM, SOSYAL YARDIMDA BULUNALIM” DİYEREK  ULVİ YANARDAĞ’I YILLARCA KELİMENİN TAM ANLAMIYLA SIRTINDA TAŞIDI. ULVİ  YANARDAĞ TAMAMEN UĞUR DÜNDAR’IN KİŞİSEL KONTENJANINDAN, BİR SOSYAL YARDIM PROJESİ OLARAK ARENA’DA OTURMUŞTUR!!

 

“ÇALIŞMIŞTIR” DEMİYORUZ ÇÜNKÜ GERÇEKTEN OTURMUŞTUR.  BU OTURMASININ KARŞILIĞI OLARAK DA UĞUR DÜNDAR HER AY ONUN AİLESİNİN RAHATLIKLA GEÇİNEBİLECEĞİ İMKANI KENDİ BİRİKİMLERİNDEN SAĞLAMIŞTIR. ULVİ YANARDAĞ, OTURMASININ KARŞILIĞI OLARAK, UĞUR DÜNDAR’IN CEBİNDEN, HER AY KENDİSİNİ GÜL GİBİ GEÇİNDERECEK MADDİ YARDIMLAR ALMIŞTIR..

 

ASLINDA ULVİ YANARDAĞ BİR PARÇA İNCE FİKİRLİ, KENDİSİNİ BİLEN, DÜŞÜNCELİ BİRİ OLSA İŞ BU NOKTAYA GELMEDEN ÇOK DAHA ÖNCE,  EN AZ İKİ YIL ÖNCE, “BANA ARTIK MÜSAADE. BUGÜNE KADAR YAPTIKLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM!” DEYİP GİTMEYİ BİLİRDİ.

ÇÜNKÜ ULVİ YANARDAĞ’IN ARTIK DOĞAL SEBEPLERDEN DOLAYI ÇOK NORMAL OLARAK KULAKLARI DUYMUYOR, GÖZLERİ GÖRMÜYOR. ARENA İHBAR HATTINA ARAYAN VE HABER VERMEK İSTEYEN SEYİRCİLERİ –HELE SARHOŞ OLDUĞU, DİLİNİN ZOR DÖNDÜĞÜ  ZAMANLAR-NASIL AZARLADIĞINA TANIK OLMAYAN KİMSE YOK. BU YÜZDEN BAZI ÖNEMLİ HABERLERİ KAÇIRDIĞIMIZ DA OLDU, HOŞGÖRDÜK. HATTA UĞUR DÜNDAR’A HİÇ YANSITMADIK BİLE....

KENDİSİ SAAT 11’E DOĞRU GELİR, GAZETELERİ OKUR, AT YARIŞLARINI  OYNAR, SAAT 16 SULARINDA DA  “HADİ BANA EYVALLAH” DİYEREK, İÇKİ İÇMEYE GİDER. HA BU ARADA AT YARIŞLARINDAN FIRSATI OLDUĞUN DA İSE MASANIN BAŞINDA UYUKLAR, KAÇ KEZ ARENA’YA GELEN KONUKLARIMIZ ULVİ YANARDAĞ’I UYUKLARKEN GÖRDÜ, MAHCUBİYETİ O DEĞİL, BİZ YAŞADIK.

 

BÖYLE BİR İNSAN STAR ANA HABER GİBİ SON DERECE DİNAMİK BİR ORTAMDA NE İŞ YAPACAKTI? HANGİ HABER MERKEZİNDE ULVİ YANARDAĞ’IN DURUMUNDA BİR KİŞİ ÇALIŞIYOR? ULVİ YANARDAĞ ARENA’DAN AYRILDIKTAN SONRA HANGİ HABER MERKEZİNDE İŞ BULMUŞ? İŞ BULMASI MÜMKÜN MÜ?

BU SEKTÖRDE ONCA PARAYI, SADECE BİR VEFA DUYGUSUYLA VE OTURMASININ KARŞILIĞI OLARAK KİM KİME VERMİŞ?

 

ULVİ YANARDAĞ, UĞUR DÜNDAR’I MAHKEMEYE VERMİŞ, TAZMİNAT İSTİYORMUŞ!...  BUNU DA DENİZ FENERİ YARDIMLARINI HORTUMLAMAKLA SUÇLANAN, ARENA”DA OTURURKEN SABAH AKŞAM VERYANSIN ETTİĞİ  BİR TELEVİZYON KANALINDA SÖYLÜYOR...SIĞINACAK YER OLARAK ONLARI BULUYOR! YAZIK!... GERÇEKTEN ÇOK YAZIK... İNSAN VİCDANINI BU KADAR KÖRELTMEMELİ, AKILDAN BU KADAR UZAKLAŞMAMALI!..  

 

ALACAĞINI UMDUĞU TAZMİNATLA, KUMAR BORÇLARINI MI TEMİZLEYECEK ACABA? ALACAĞINI UMDUĞU TAZMİNAT, KUMAR BORCUNU  TEMİZLEMEYE YETECEK Mİ? ZİRA  KENDİSİNİN CİDDİ BOYUTTA İKİ ÖNEMLİ HASTALIĞI VAR; BİRİ İÇKİ, DİĞERİ İSE AT YARIŞLARI VE KUMAR...

 

VE BÜTÜN BUNLARA RAĞMEN, UĞUR DÜNDAR BİR EFENDİLİK DAHA YAPIP, “ULVİ SEN HER GÜN  MALTEPE’DEN KALKIP GELME, STAR HABER MERKEZİNİN İŞLEYİŞİ ARTIK ARENA’DAN ÇOK FARKLI. BEN YİNE SANA HER AY,  GEÇİNEBİLECEĞİN PARAYI SOSYAL YARDIM OLARAK GÖNDERMEYE DEVAM EDEYİM” DEDİ.  KİM KİME YAPAR BUNU?  BİR PARÇA YÜZÜ OLAN KIZARIR, UTANIR!.... BİR PARÇA KENDİSİNİ BİLEN İNSAN, ŞU SÖZÜ İŞİTECEK NOKTAYA GELMEDEN, İZİN İSTEYİP EFENDİCE GİTMESİNİ BİLİRDİ. ULVİ YANARDAĞ’IN YILLARCA UĞUR DÜNDAR, TARAFINDAN HİMAYE EDİLMESİ, “İYİLİKTEN MARAZ DOĞAR” SÖZÜNÜ NE YAZIKKİ BİR KEZ DAHA  DOĞRULUYOR.

 

 

NOT: ULVİ YANARDAĞ'IN KALEMİ BUNLARI YAZAMAZ! KİMİN YAZDIĞINI ÇOK İYİ BİLİYORUZ! BİR YANDAN ULVİ'YE GAZ VERİP, DİĞER YANDAN UĞUR DÜNDAR'A TELEFON AÇARAK ''ULVİ BÖYLE BİR YANLIŞ YAPACAK!'' DİYEREK İHBAR EDEN ''O'' KİŞİYİ YAKINDA AÇIKLAYACAĞIZ.

 

MİNE ÖZBEK-Arena Genel Koordinatörü

HATİCE DEMİRCAN-Arena Muhabiri

SERAP BELET-Arena Muhabiri