15.11.2019
5 OCAK 2009
Yeni Sayfa 1

LÜTFEN DİKKAT!… LÜTFEN DİKKAT!…

 

5 OCAK PAZARTESİ AKŞAMI YAYINLANACAK “ARENA” NIN İÇERİĞİDİR…

 

YÜREĞİNDE TARİFİ İMKANSIZ ACI, KARNINDA ÜÇ AYLIK BEBEĞİ, GÖZÜNDEYSE TEK BİR DAMLA GÖZYAŞI OLMADAN UĞURLAMIŞTI ŞEHİT EŞİNİ… YÜREK YAKAN BU TABLONUN KAHRAMANI, BEBEĞİNİ DÜNYAYA GETİRDİKTEN SONRA, İLK KEZ UĞUR DÜNDAR’A KONUŞTU; HÜZÜN VE SEVİNÇ GÖZYAŞLARININ BİRBİRİNE KARIŞTIĞI, YILIN ÇOK ÖZEL RÖPORTAJI SADECE ARENA’DA!    

 

SORUŞTURMACI TELEVİZYON GAZETECİLİĞİNİN AMİRAL GEMİSİ “ARENA”, YENİ YILA DA ÇOK ÖZEL BİR HABERLE BAŞLIYOR.…KANDIRA’NIN EN GÜZEL KIZI ZEYNEP”LE İLE İZMİRLİ YAKIŞIKLI ÜSTTEĞMEN SERKAN ÇAKAL, İLK GÖRÜŞTE BİRBİRLERİNE AŞIK OLDULAR. BÜYÜK AŞKLARINI EVLİLİKLE PERÇİNLEYEN GENÇ ÇİFT, ÇOK GEÇMEDEN MÜJDELİ HABERİ ALDI: 21 YAŞINDAKİ ZEYNEP ÇAKAL, ÜÇ AYLIK HAMİLEYDİ...SERKAN ÜSTTEĞMENİN KANDIRA’DAKİ BİRLİĞİNDEN GELEN BİR BAŞKA HABERSE, GENÇ ÇİFTİN PLANLARINI ALTÜST ETTİ. BABA ADAYI GENÇ SUBAYIN TAYİNİ, HAKKARİ’NİN YÜKSEKOVA İLÇESİNE ÇIKMIŞTI. VATANIN HER KARIŞ TOPRAĞININ KUTSAL OLDUĞU İNANCIYLA YETİŞEN SERKAN ÇAKAL, ÜÇ AYLIK HAMİLE EŞİNİ ALIP, İZMİR’DEKİ BABA OCAĞINA TESLİM ETTİ. BİRİCİK KARISINI ÖPÜP KOKLADI, ‘BEBEĞİMİZ SANA EMANET, BU TERÖR BELASINI MUTLAKA BİTİRECEĞİZ! BEN DÖNENE KADAR YAVRUMUZA İYİ BAK!’ DEDİ. ANCAK 27 YAŞINDAKİ PİYADE ÜSTTEĞMEN SERKAN ÇAKAL, BÖLÜCÜ TERÖRİSTLERİN AÇTIĞI ATEŞ SONUCU ŞEHİT OLDU. ANNE ADAYI ZEYNEP ÇAKAL, BU ACI HABERLE YIKILDI. AMA TÜM TÜRKİYE, BÜYÜK ACISINI YÜREĞİNE GÖMEN ŞEHİT EŞİNİ, CENAZE TÖRENİNDEKİ VAKUR DURUŞUYLA TANIDI. ZEYNEP ÇAKAL, TARİFİ İMKANSIZ ACISI, KARNINDA TAŞIDIĞI ÜÇ AYLIK BEBEĞİ, GÖZÜNDEYSE TEK BİR DAMLA YAŞ OLMADAN UĞURLAMIŞTI ŞEHİT EŞİNİ…

PEKİ YA ŞİMDİ? TÜRKİYE’NİN EN ÖZEL ANNESİ, İLK KEZ USTA GAZETECİ UĞUR DÜNDAR VE SORUŞTURMACI GAZETECİ NEDİM ŞENER”E KONUŞTU… HÜZÜN VE SEVİNÇ GÖZYAŞLARININ BİRBİRİNE KARIŞTIĞI, YILIN ÇOK ÖZEL ROPÖRTAJINI SAKIN KAÇIRMAYIN!

USTA GAZETECİ UĞUR DÜNDAR YÖNETİMİNDEKİ “ARENA” 5 OCAK PAZARTESİ AKŞAMI STAR TV”DE EKRANA GELİYOR…