27.02.2020

ARENA'DAN BOMBA GİBİ İKİ DOSYA!HASTANE Mİ? SİMSARHANE Mİ?

ÖZEL HASTANELERE HASTA SEVKİNİN KOLAYLAŞMASI, DEVLETİN MASRAF FATURASINI KABARTIRKEN, BAZI DOKTORLAR İÇİN DE İYİ BİR KAZANÇ KAPISI OLDU.

İDDİALARA GÖRE GARİPLERE BAKSIN DİYE KURULMUŞ BİR HASTANEDE, BUGÜNÜN GARİPLERİ OLAN SSK’LILAR VE EMEKLİ SANDIĞI MENSUPLARININ KARNELERİYLE BALLI KAZANÇLAR SAĞLANIYOR.

DOKTORLAR ADINA ÇALIŞTIKLARINI İDDİA EDEN SİMSARLAR, HASTALARI BU HASTANENİN KAPISINDA YAKALADIKLARI GİBİ, ÖZEL ANLAŞMALI HASTANELERE GÖNDERİYORLAR. HASTA BAŞINA KESİLEN FATURA, DEVLETE HAVALE EDİLİRKEN, ALINAN KOMİSYON DOKTOR VE SİMSARLAR ARASINDA PAYLAŞILIYOR.

“ARENA” EKİBİ HASTA SIRTINDAN VURGUN İDDİALARINI SORUŞTURDU VE ÇARPICI GÖRÜNTÜLERLE DOPDOLU BİR DOSYA HAZIRLADI.

AKREP SOKMALARINDA SERUM YERİNE DEVREYE GİREN “EFSUNCU!” ARENA'DA…

SORUŞTURMACI GAZETECİLİĞİNİN LİDER PROGRAMI ARENA İKİNCİ BÖLÜMDE İSE İLGİNÇ BİR KONUYU GÜNDEME GETİRİYOR. AKREP BAŞTA OLMAK ÜZERE ZEHİRLİ BÖCEK SOKMALARINA KARŞI BAZI HASTANELERDE TEDAVİ EDİCİ SERUMLARIN BULUNMAMASI NEDENİYLE BAŞTA SICAK BÖLGELERİMİZ OLMAK ÜZERE YURDUN BİRÇOK YÖRESİNDE AKREP SOKMASINA MARUZ KALAN VATANDAŞLAR, ŞİFAYI “EFSUNCU” DENİLEN KİŞİLERDE ARIYOR…

ARENA EKİBİ ANTAKYA DÖRTYOL'DA YILLARDIR “EFSUNCULUK” YAPAN VE YÖREDE “YILANCI HACI” OLARAK ÜNLENEN HACI MACİT'İN İLGİNÇ ÖYKÜSÜNÜ EKRANA GETİRİYOR. HACI MACİT 1974 KIBRIS BARIŞ HAREKATI’NA YAŞADIĞI BÖLGEDEN KATILAN YÜZLERCE ASKERİ, ORAYA GİTMEDEN ÖNCE AKREP VE YILAN SOKMALARINA KARŞI EFSUNLADIĞINI VE HİÇBİRİNİN BU HAYVANLARDAN ZARAR GÖRMEDİĞİNİ İDDİA EDİYOR. HACI MACİT'İN AÇIKLAMALARI, BİLİM VE DİN ADAMLARINCA YORUMLANIP, TARTIŞILIYOR… HABERDE AYRICA, YÜZLERCE ÖLDÜRÜCÜ AKREBİN BULUNDUĞU TÜRKİYE”NİN İLK AKREP SERUMU FABRİKASINDAN İLGİNÇ GÖRÜNTÜLER YER ALIYOR.

DUAYEN TELEVİZYONCU UĞUR DÜNDAR YÖNETİMİNDEKİ CANLI YAYIN ARENA, 9 EKİM PAZARTESİ AKŞAMI SAAT 21.30 DA CNN TÜRK'TE, SAAT 24.00 TE İSE KANAL-D'DE EKRANA GELİYOR…