26.02.2020
EĞİTİM ARENASI -TEGV
Yeni Sayfa 1

Yüz bİnlerce çocuğumuzu eğİtİmİn ışığıyla aydınlatmak İçİn Kanal D’de bulaşalım !

Eğİtİm Arenası

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın (TEGV) öncülüğünde gerçekleşecek olan Usta gazeteci Uğur Dündar yönetimindeki 'Eğitim Arenası' programı yüz binlerce çocuğumuzun eğitimi için Kanal D'de canlı olarak ekrana gelecek.

Her yıl 23 Nisan’da Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, özel yayınlar düzenleyerek ülkemizdeki eğitim sorunlarına kamuoyunun dikkatini çeken ve Vakfın faaliyetlerini aktarırken kamuoyunu da destek olmaya çağıran Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), bu yıl da Kanal D işbirliğiyle 23 Nisan’da özel bir canlı yayın düzenliyor. Uğur Dündar’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek programda yine, yüz binlerce çocuğun eğitim ışığıyla aydınlanmalarına katkı sağlanacak.

Bu yılın kampanya teması “Bir çocuk değişir, Türkiye değişir.” Çocuklarımızın kalabalıklar içinde kaybolmamaları ve yüz binlerce çocuğumuzu eğitimin ışığıyla aydınlatmak için Vakıf yetkilileri ve ülkemizin önde gelen isimleri Kanal D’de yayınlanacak olan "Eğitim Arenası"nda buluşuyor.

Eğitim Gönüllüleri’nin faaliyetlerine destek olmak isteyenler; Avea, Turkcell ve Vodafone faturalı hatlı cep telefonlarından EGITIM yazıp 3353’e SMS gönderdiklerinde 10 YTL bağışta bulunacaklar.

Eğitim Arenası’na, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Solakoğlu ve kurucu üyeleri İnan Kıraç ile Yılmaz Büyükerşen’in yanı sıra; Arda Turan (GS’li futbolcu), Beyazıt Öztürk, Bülent İnal, Cem Yılmaz, Fuat Güner, Gülben Ergen, İpek Tuzcuoğlu, Kenan Doğulu, Kıvanç Tatlıtuğ, Keremcem, Mehmet Özdilek (Şifo Mehmet), Müjdat Gezen, Okan Bayülgen, Özcan Deniz, Sertab Erener, Songül Öden, Sumru Yavrucuk ve Tuba Büyüküstün katılacaklar.

23 Nisan Pazartesi/2007
22.45 - Canlı