06.12.2019
ARENA'YA BÜLENT DİKMENER VE GAZİ ÜNİVERSİTESİNDEN İKİ ÖDÜL...
Yeni Sayfa 1

Bülent Dikmener Ödülü Usta Gazeteci Uğur Dündar'ın

Cumhuriyet Gazetesi yazıişleri müdürlerinden Bülent Dikmener anısına verilen "Bülent Dikmener Haber Ödülü"ne usta gazeteci Uğur Dündar layık görüldü.

Müfit Alacalı, Yalçın Bayer, Fikret Dağlıoğlu, Orhan Erinç, Yalçın Eryalçın, Doğan Katırcıoğlu, Ergin Konuksever, Turgay Olcayto, Deniz Som, Yılmaz Tunçkol ve Ulvi Yanardağ'dan oluşan seçici kurul, "Dadı Ajansında İbretlik Sohbet" başlıklı haberiyle Uğur Dündar'ı ödüle değer buldu.

Cumhuriyet gazetesinden Aykut Küçükkaya da "Yimpaş Dosyası" haberiyle jüri özel ödülüne layık görüldü.

Gazeteci Turhan Narlar adına bu yıl ilk kez verilen "Yerel Gazetecilik Ödülü" ise Çanakkale Olay gazetesinde çevre sorunlarıyla ilgili haberiyle Mehmet Celen ve Çorlu Devrim gazetesinde "Çorlu Park Evleri" başlıklı haberiyle Erdal Özcan arasında paylaştırıldı.

Ödüller,18 Mayıs cuma günü Bülent Dikmener'in doğum yeri olan Çanakkale'de düzenlenecek bir dizi etkinlik çerçevesinde sahiplerine verilecek.

GAZİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN DE UĞUR DÜNDAR VE “ARENA”YA ÖDÜL..

GAZİ ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ, UĞUR DÜNDAR VE “ARENA”YI YILIN EN BAŞARILI HABER PROGRAMI SEÇTİLER. ÖĞRENCİLER AYRICA HÜRRİYET GAZETESİ”Nİ YILIN EN BAŞARILI GAZETESİ, USTA YAZAR BEKİR COŞKUN”U DA YILIN EN BAŞARILI KÖŞE YAZARI ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRDÜLER.DÜNDAR VE COŞKUN, ÖDÜLLERİNİ ÖĞRENCİLERİN BÜYÜK SEVGİ GÖSTERİLERİ ARASINDA ALDILAR.